Kurumsal

Horon Gösteri Ekipleri olarak kutlamalarınız, açılışlarınız ve nişan & düğünleriniz için 250 kişiye kadar sizlere hizmet verebilmekteyiz. İnsanların eğlenceli şekilde zaman geçireceği organizasyonlarınız ile kendinizi rahat hissedin.

Karadeniz yöremizin kendine has hareketleri, horon oyunları, kolbastı oyunu pek çok kişi için oldukça zor dans türleridir. Sizlerin hayali yörenize uygun ve işini severek yapan kaliteli horon ekibi bulmak ise en doğru adrestesiniz.

Ülke içinde ve ülke dışında bir çok etkinliğe katılmış, sayısız başarılar ve ödüller almış ekibimiz ile sizlerin bu alandaki tüm hayallerini karşılamaktayız. 

Horon denilince akla gelen düğünler, nişanlar, kına geceleri gibi eğlencenin hat safhada olduğu gösteriler gelmektedir. Horon oynayanların enerjisi daima etrafındakileri, onu izleyenleri etkilemektedir. Bizler sizlere 4 kişiden 250 kişiye kadar profesyonel ekibimiz ile hizmet vermkteyiz. Dik horon, bıçak horonu gibi aklınıza gelebilecek her türlü karadeniz horonu için bizi tercih edebilirsiniz.

Profesyonel müzisyenlerimiz ile canlı kemençe performansı eşliğinde sergilenen organizasyonlarımız bay veya bayan horoncular ile hizmetlerini sağlamaktadır. İsteğe göre oluşturulacak ekip sayısı, sahne süresi ve diğer detaylar üzerinden sizlere en iyi fiyatları sunacağız.

Tiryaki Organizsayon "Horon Gösteri Ekipleri" sizlere bir telefon kadar yakın..


gosteri


Whatsapp
Telefon